our.jpg

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ FORD

Якщо Ви хочете найкращого для свого автомобіля, подаруйте йому оригінальні запчастини Ford. Вони є оригінальним обладнанням для автомобілів Ford і допомагають повністю відновити їх характеристики та надійність. Крім того, всі запчастини Ford підтримуються компанією Ford Motor Company і побудовані з інженерним досвідом, який може походити лише від виробника, що має понад 100-річний досвід.

Omnicraft-Visuel1.png

ЗАПЧАСТИНИ OMNICRAFT™

Omnicraft - це ексклюзивна марка преміальних запчастин для автомобілів, відмінних від Ford.  Маючи понад століття надбань для запчастин, Omnicraft забезпечує чудову якість і сумісність, та є переважним вибором професійних техніків з автомобільних технологій.  Omnicraft розроблений компанією Ford Motor Company.

Це перша марка деталей, яку компанія Ford Motor представила за 50 років, але її спадщина значно глибша, і починається вона з Motorcraft® - давно визнаного бренду, який потрібно використовувати для високоякісних, специфічних рішень під час ремонту автомобілів Ford та Lincoln.  З доповненням Omnicraft Ви отримуєте доступ до високоякісних запчастин за конкурентоспроможними цінами для всіх інших основних брендів, відмінних від Ford.

Запчастини Omnicraft підтримуються компанією Ford Motor Company і конкурують з пропозиціями преміальних запчастин.  Omnicraft пропонує найчастіше використовувані запчастини для технічного обслуговування та легкого ремонту, включаючи масляні фільтри, гальмівні колодки та диски, супорти, стійка, радіатори, маточини колеса, повітряні фільтри двигуна та салону автомобіля, а також стартери та генератори.  Лінійка продуктів постійно розширюється та доповнюється новими позиціями.

Запчастини для вашого бізнесу

Крім високоякісних автосервісних послуг власникам автомобілів, деякі дилери при підтримці Імпортера, також постачають оригінальні запасні частини Ford незалежним сервісним станціям та магазинам. 


Купуючи оригінальні запасні частини у дилерів Ford, що здійснюють оптові продажі, Ви отримуєте ряд переваг: 
• Конкурента ціна 
• Кваліфікований персонал, спеціально відведений для роботи з оптовими клієнтами 
• Якісні запчастини з гарантією 
• Забезпечення доступу до онлайн-каталогу запчастин «FordEcat+» 
• Підтримка розвитку Вашого бізнесу 
• Забезпечення комунікаційними матеріалами 

 
 
Open Chat