Про компанію

Запрошуємо Вас відвідати ТОВ «Автохаус Кременчук» - офіційного дилера автомобілів Ford у місті Кременчук Полтавської області.

З моменту відкриття і до сьогодні наша головна мета - максимально виправдати Ваші очікування і найкращим чином вирішити Ваші питання.

Для Вашої зручності в дилерському центрі існують спеціальні відділи - відділ продажу, де відбувається яскрава подія з придбання автомобіля; для володарів вживаного автомобілю відділ Trade-in, де клієнти можуть здати своє авто і здійснивши доплату придбати атомобіль Ford.

Крім автосалону, в структуру компанії входить сервісний центр з ремонту та обслуговування автомобілів, оснащений сучасним технічним обладнанням, відповідним європейським стандартам.

IMG_8263_0000.jpg

Сучасний автосалон Ford Автохаус Кременчук було збудовано з дотриманням усіх стандартів бренду Ford. У шоурумі салону вільно розміщуються 5 автомобілів з модельного ряду Ford. Також на території салону є приймальня сервісу з відділом продажу оригінальних аксесуарів і зоною відпочинку, де клієнти зможуть спостерігати за процесом ремонту авто та випити філіжанку ароматної кави.

DSC_15500000.jpg

Станція технічного обслуговування і ремонту виконує всі види робіт - від простого ТО до капітального ремону двигуна і агрегатів.  Персонал СТО постійно вдосконалює свої навички в навчальному центрі Winner College  і завжди готовий допомогти Вам усунути будь-які технічні несправності Вашого авто. У нашому автосалоні Ви можете постійно розраховувати на акційні знижки та спеціальні сезонні пропозиції.

03.jpg

Допомога на дорозі

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford «Автохаус Кременчук», Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  допомоги на дорозі. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― Ford Assistance безкоштовно надасть термінову допомогу. Ця програма передбачує допомогу в критичних ситуаціях і доступна для всіх легкових автомобілів марки Ford протягом трьох років з дати придбання автомобіля в офіційній дилерській мережі Ford.

 

Спробуй Ford

Запис на тест-драйв проводиться за телефоном (096) 099-80-75 або (0536) 75-80-10. Ми завжди раді Вам!

Open Chat